Школярі з Тернополя можуть навчатися безкоштовно за кордоном

28 Жов 2014 / 18:08 | Переглядів: 2526

молодь навчання234

31 жовтня о 14.30 в актовій залі ЗОШ№3 у місті Тернополі відбудеться відкрита презентація для місцевих учнів та їх батьків щодо безкоштовного навчання та працевлаштування старшокласників за кордоном.
"Я хочу провести презентацію для школярів (9-11 класи) та батьків міста по навчанню в Канаді із подальшим працевлаштуванням також і в Європі, - розповідає Світлана Комінко (Данилюк), координатор проекту. - Це канадська ГО O.W.L. Open World Learning. Влітку 2014 року завдяки зусиллям цієї організаціїї, 15 молодих людей мали можливість два місяці навчатися на курсах англійської мови у Ванкувері та знайомитися з демократичними принципами канадського суспільства. Серед них діти Героів Небесної Сотні, важкопоранених Майданівців та молоді постраждалі активісти".
На сьогодні українці можуть безкоштовно здобувати вищу освіту у Німеччині, Норвегії, Фінляндії, у деяких університетах Австрії. Для цього потрібно мати зданий іспит з англійської мови: академічний IELTS або TOEFL, продемонструвати свою академічну успішність із середньої школи (високий середній бал атестату або диплому про вищу освіту в Україні), інколи потрібно проходити співбесіду і мати хороші рекомендації).
Квоти студентів для безкоштовного навчання в країнах Європи встановлює спонсоруюча організація чи навчальний заклад.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.