Школяр створив власне радіо

20 Чер 2012 / 11:35 | Переглядів: 1751

Радіо

14- річний Артем Шевчик удома відкрив першу в Козові інтернет-радіостанцію, яка працює щодня в он лайн режимі з 11 до 24 години.
Рік тому майбутній дев'ятикласник задумав розпочати власне ефірне мовлення. Для цього відвідував гурток радіотехніки, цікавився фаховою літературою у всесвітній мережі. Але для реалізації задуму юнакові необхідні були великі кошти. Реалізувати ідею, яка вже виглядала захмарною, школяреві допоміг усе той же Інтернет. З різних форумів Артем дізнався як створити власне он лайн-радіо, для функціонування якого не потрібно спеціальної техніки, окрім звичайного комп'ютера і навушників. Цього літа хлопець запустив своє радіо в Інтернеті. Спершу юнак транслював лише скачану з різних соціальних мереж музику, а згодом створив спеціальні рубрики. Тепер он лайн радіо сповіщає козівчан про погоду та новини райцентру, вітає їх з вагомими датами в житті. З розширеням діапазону мовлення Артем долучив до нього своїх друзів, які погодинно, кожен за своїм домашнім комп'ютером, працюють в ефірі.
Віталій ЗИМНИЙ.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.