Сергій Надал звернувся до Президента з ініціативою відзначати День Збройних Сил України на Покрови

07 Жов 2014 / 19:11 | Переглядів: 3841

військові

Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням підтримати ініціативу тернополян і встановити дату святкування Дня Збройних Сил України - 14 жовтня на свято Покрови.
"В рамках фестивалю "Бібліофест-2014" - "Українська Героїка", який пройшов 29-30 вересня у Тернополі був організований збір підписів щодо перенесення святкування Дня Збройних Сил України з 6 грудня на 14 жовтня - свято Покрови та День українського козацтва. Тисячі тернополян підтримали дану ініціативу, відповідно я направив звернення до Президента України з проханням відновити історичну справедливість і встановити дату святкування Дня Збройних Сил України - 14 жовтня", - зауважив Сергій Надал.

Надаємо текст звернення повністю:

Президенту України
Порошенку П.О.

Шановний пане Президенте!

В рамках фестивалю "Бібліофест-2014" - "Українська Героїка", який пройшов 29-30 вересня 2014 року у м. Тернополі був організований збір підписів щодо перенесення святкування Дня Збройних Сил України з 6 грудня на 14 жовтня - свято Покрови та День українського козацтва.
З метою встановлення історичної справедливості та враховуючи заслуги козацтва у створенні української державності, прошу Вас підтримати ініціативу тернополян і встановити дату святкування Збройних Сил України 14 жовтня на свято Покрови та День українського козацтва.
Ваше розуміння та сприяння стануть найвищим виявом високої державницької позиції у напрямку ствердження духовних цінностей, яке нині вкрай необхідне для української держави.

З повагою,
Міський голова Тернополя С.В. Надал

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.