Сергій Надал: «Ми готові розмістити одну з військових частин Криму в Тернополі»

24 Бер 2014 / 14:39 | Переглядів: 1001

Сергій Надал

Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до в.о. Міністра оборони України Ігоря Тенюха з проханням розглянути можливість передислокації однієї з військових частин, яка знаходиться в Автономній Республіці Крим в місто Тернопіль. У Тернополі є належна матеріально-технічна база та навчальний центр на території колишньої військової частини, яка існувала у місті.
"Тернопільська міська рада здійснить необхідні кроки для налагодження тісної співпраці всіх гілок влади з питань функціонування військової частини, сприятиме зміцненню її матеріально-технічної бази, боєздатності та розвитку", - йдеться у зверненні.

Надаємо текст звернення повністю:

Виконуючому обов'язки Міністра оборони України
Тенюху І.Й.

Шановний Ігорю Йосифовичу!

Прийміть слова підтримки від громади міста Тернополя та мене особисто та слова вдячності за проявлену мужність українськими військовослужбовцями у цей нелегкий для нашої Батьківщини час.
Тернопільська міська рада 23.11.2012 р. прийняла звернення до Президента України Януковича В.Ф. та Міністра оборони України Саламатіна Д.А. щодо 11 Тернопільської окремої гвардійської артилерійської Київської орденів Червоного Прапора і Богдана Хмельницького ІІ ступеня бригади.
У звернені депутати, від імені громади міста, висловили стурбованість не включенням до перспективного складу Збройних Сил України 11 Тернопільської окремої гвардійської артилерійської Київської орденів Червоного Прапора і Богдана Хмельницького ІІ ступеня бригади, яка була розташована в нашому місті.
Артилерійська бригада заслужено стала невід'ємною частиною Тернополя, у серпні 2012 року ми відзначили 70 років з дня її сформування, вона об'єднувала та зближувала ветеранів і молодь західних регіонів України, слугувала взірцем національного і військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.
Протягом 2010 і 2011 років бригада займала перше місце серед військових частин 13 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.
Бригада була розташована в компактному військовому містечку, мала добру навчально-матеріальну базу, в шести кілометрах від міста - свій навчальний центр, що суттєво зменшувало витрати на підготовку спеціалістів артилерії. З метою поліпшення житлових умов військовослужбовців у 2011 у Тернополі розпочато будівництво 30-ти квартирного житлового будинку по вулиці Чехова, зібрані технічні умови і висновки на будівництво двох дев'ятиповерхових будинків на 117 квартир по вулиці Дубовецькій, а також отриманий державний акт на користування земельною ділянкою по вулиці Вільховій, де планується будівництво 65-квартирного будинку.
Розділяючи прагнення та наміри зміцнити обороноздатність держави, звертаємося до Вас з проханням розглянути можливість передислокації однієї з військових частин, яка знаходиться в Автономній Республіці Крим в місто Тернопіль.
Тернопільська міська рада здійснить необхідні кроки для налагодження тісної співпраці всіх гілок влади з питань функціонування військової частини, сприятиме зміцненню її матеріально-технічної бази, боєздатності та розвитку.

З повагою,
Міський голова Сергій Надал

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.