Розвивай свою дитину разом з бібліотекою!

20 Тра 2014 / 09:41 | Переглядів: 1690

бібліотека книжки окулярник

У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді 21 травня 2014 року о 15 00 год. відбудеться відкриття мультимедійної кімнати для батьків та дітей "Smart kid".

Мультимедійна кімната "Smart kid" створена завдяки тісній співпраці бібліотеки з Посольством США в Україні в рамках проекту "Вікно в Америку для майбутніх лідерів". Спонсорську допомогу у наповненні ресурсної бази кімнати надали німецький культурний центр Ґете-Інститут, Благодійний фонд "Подоляни", а також приватні підприємці Тернополя.

Кімната "Smart kid" - місце для проведення змістовного сімейного дозвілля у бібліотеці: розвивальні заняття, клуби за інтересами, літературні свята, майстер-класи, вікторини, мультиподорожі та багато іншого. Тут знаходиться сучасна навчальна та художня література, інноваційні матеріали для підготовки до школи, книги на допомогу батькам у розвитку та вихованні дитини, журнали та диски англійською та німецькою мовами, pop-up книги нового покоління, на сторінках яких все оживає. У вільному доступі сенсорні комп'ютери та планшети iPads. Для активного відпочинку батьків і дітей - ігрова приставка X-box, настільні, розвивальні, комунікативні ігри. Для наймолодших відвідувачів - ігровий майданчик: дитяча кухня, настільний хокей, машини, автомобільні гірки, ляльковий пересувний театр.

Інноваційний проект "Smart kid" Тернопільської обласної бібліотеки для молоді створює нові можливості для батьків розвивати у своїх дітей інтерес до читання, вивчення іноземних мов та заохочує до активної творчості.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.