Розмалювали своє місто Тернопіль

15 Чер 2014 / 21:25 | Переглядів: 2256

WoLwWky3NhU.jpg

Набуває популярності тенденція щодо розміщення патріотичної символіки на в'їзді в міста та села всії України. Не байдужим до цього руху залишилися молоді тернополяни.

Організатором акції "Розмалюй своє місто Тернопіль" виступив Роман Мазур, який поширив інформацію через мережу Інтренет і люди не змогли залишитись байдужими.

Серед усх охочих виявити свій патріотичний настрій та зробити файне місто Тернопіль яскравішим були художники - Юлія Антонюк, Анастасія Зарічна, Віталій Цюприк.

Не пройшо і місяця від початку акції, а 3 знаки із 5 уже розмальовано. На відміну від інших міст України тернополяни не лише фарбують знаки у жовто-блакитні тони, а й художноьо офорлюють, наносячи різні картини патріотичного змісту. Учасники докладали зусиль щоб зображення максимально відрізнялись одне від одного.

Роботи з художнього оформлення проводять переважно на вихідних, всі затрати - за власний кошт не лише учасників акції, а й звичайних перехожих, які допомають матеріалами, грошима та харчами.

"Багато людей бачать як ми це робим, і питають від кого ми. Ми не від кого, ми не байдужі тернополяни, які захотіли щось змінити самі, а не чекати, коли це зроблять за нас", - говорить один із художників, Віталій Цюприк.

Діана ГОГОЛЬ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.