Роман Навроцький: Українцям не час ділити посади, коли Росія вводить на нашу територію війська

02 Бер 2014 / 20:24 | Переглядів: 1791

Навроцький Роман студійна фото

Зараз надзвичайно складний період для України. Не встигли ми ще до кінця відвоювати свою державу у бандитської влади, як на наші землі уже відкрито зазіхає Росія. Наш сусід- загарбник, очевидно, переходить усі межі: українців ущемляють у їх правах, до Криму прибули бронетранспортери, штурмові гелікоптери з РФ, до півострову доставили усю необхідну військову техніку, яка потрібна, щоб не дати громадянам України відстояти свою територію. Введення цієї спецтехніки на наші землі - це відкрита погроза, спрямована на те, щоб змусити нас не піднімати бунту, коли Росія відбиратиме від України Крим. Зараз у нас є пряма загроза втратити велику частину нашої держави, якщо не боронитимемо автономну республіку від нападу ворогів.

На мою думку, Росія, через проведення ХХІІ Зимових Олімпіських ігор, "проґавила" момент, коли українці перемогли злочинний режим, і зрозумівши, що програє битву - вирішила терміново надолужити втрачене, тому зараз і почала інтенсивно "допомагати кримським чиновникам захищатися" від мирних українців. Під час подій майдану, коли гинули сотні невинних, - країни Європи і Америки не дозволяли собі втручатися у справи України, а тут - небачене нахабство: на вимоги кількох осіб з півострову Росія вводить свої військові сили.

Прикро, що у час цієї запеклої боротьби за свободу України, чимало людей, коли ще не повністю сформована система управління України загалом і на місцях - переймаються тільки тим, щоб зайняти чиновницьке крісло, забезпечити собі "багате" майбутнє, дбають тільки про свою шкуру. Зараз не час торгуватися за "місце під сонцем".

Тому закликаю громадян: перше: бути єдиним народом з однією метою - зберегти Україну цілісною і надалі її розвивати. Друге: шукати вихід, як захистити Крим і його жителів від захоплення і сконцентрувати на цьому усі сили. Третє: претендувати на керівну відповідальну посаду лише з добрими намірами - працювати на благо України і четверте: не допустити до влади лже-патріотів, які можуть лобіювати інтереси Росії.

Роман Навроцький, голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.