Прокуратура стягнула із забудовника 100 тисяч гривень

08 Кві 2014 / 14:25 | Переглядів: 1105

прокуратура

Прокуратура захищає інтереси територіальної громади
Прокуратура Бережанського району звернулася до суду з позовом про стягнення із забудовника заборгованості у сумі майже 100 тисяч гривень на створення і розвиток інфраструктури населених пунктів сільської ради.

Прокурорською перевіркою встановлено, що забудовник уклав договір пайової участі із сільською радою, відповідно до умов якого зобов'язався після здачі в експлуатацію об'єкта будівництва сплатити кошти до місцевого бюджету на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури двох населених пунктів.
Проте, приватне підприємство не виконало умов договору.
Враховуючи викладене, прокурор Бережанського району звернувся до господарського суду Тернопільської області з позовом про стягнення із забудовника до місцевого бюджету заборгованості у сумі майже 100 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.