Прокуратура повернула заробітну плату

16 Кві 2014 / 09:43 | Переглядів: 1413

Гроші

За активної позиції прокуратури працівники отримали понад 120 тис. грн. заборгованої зарплати

Керівник підприємства виплатив заборговану заробітну плату усім працівникам за наслідками розслідування Тернопільським прокурором з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері кримінального провадження.

Прокурорською перевіркою встановлено, що начальник одного з комунальних підприємств міста Тернополя, яке надає послуги з ремонту шляхово-мостового господарства, упродовж грудня 2013 року-січня 2014 року безпідставно не виплачував заробітну плату понад 100 працівникам очолюваного ним підприємства.

При цьому посадовець витрачав кошти підприємства на сплату рахунків, які не є першочерговими.

Як наслідок, перед майже 100 робітниками виникла заборгованість у розмірі понад 120 тисяч гривень.

За даним фактом Тернопільським прокурором з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 175 КК України (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат).

Під час розслідування зазначеного провадження керівник підприємства виплатив заборговану зарплату усім працівникам.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.