Проекти «The Door» і «Чаювання» у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей і юнацтва

14 Лис 2013 / 18:22 | Переглядів: 1146

door

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей і юнацтва презентують танцювальний спектакль "The Door" та покажуть прем'єру постановки відомого білоруського хореографа Ольги Лабовкіної "Чаювання"

19 листопада у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей і юнацтва буде презентовано новий танцювальний спектакль - езотеричну повість від Totem dance group - The Door. Складний шлях розв'язання проблеми вибору, що призвів до втрати життя, екзистенційна самотність і визнання власної безпомічності перед смертельним вироком у насиченому болем і надією монолозі ненародженого голосу, потрапляють у коло інших голосів. Головним героям спектаклю доведеться розв'язати складний кармічний вузол, аби нарешті відчинилися двері Супокою.
Вистава The Door ще раз переконає, що незважаючи на скоєний вчинок, що змінив долю людей, любов і справедливість - сталі величини, навіть якщо доводиться за ними рушити в інший світ.

Водночас 19 листопада відбудеться прем'єра постановки відомого білоруського хореографа Ольги Лабовкіної "Чаювання", що складається з п'яти мініатюр. Проект здійснено спеціально для української компанії Totem dance group.

"The DOOR"

Хореографія и лібрето - Христина Шишкарьова

Виконавці:

Вона: Ольга Абашева
Він: Ярослав Кайнар
Дитя: Світлана Колесова
Лікар: Ірина Плотнікова
Чоловік: Володимир Фортуненко
Харон: Андрій Зубчевський

Квитки від 50 грн. Можна придбати в касі Київського муніципального академічного театру і опери та балету для дітей і юнацтва.

Акредитація для ЗМІ: 044 227 86 92, info@i-pro.kiev.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.