Проект «Я – волонтер» готуватиме для Тернополя універсалів

16 Тра 2014 / 12:11 | 2 коментарі | Переглядів: 2628

Волонтери і Надал

Саме проект Я - волонтер", який провела Тернопільська міська рада, став одним із переможців конкурсу для молодіжних громадських організацій.
Як зазначив керівник управління у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту Микола Круть, він охоплюватиме різні сфери життя міста і готуватиме волонтерів-універсалів, яких можна буде долучати до активної роботи під час проведення різноманітних заходів та подій.

За словами автора проекту Яни Желябіної, найбільше волонтерів потребують соціальні та масові заходи, зокрема: чемпіонат з водно-моторного спорту, День міста, акції спрямовані на соціальну рекламу, екологічні та соціальні акції з метою покращення добробуту в місті, а також допомога дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям-сиротам тощо.

При цьому, як зауважила Яна Желябіна, волонтери, які братимуть участь в усіх цих заходах, повинні мати достатній рівень відповідних знань, умінь та навичок, аби якісно виконати свою роботу. Тому власне проект спрямований на те, щоб вони навчилися працювати, освоїли основні елементи, отримали знання та навички волонтерської роботи, щоб могли почуватися впевненіше, і, щоб результат їхньої роботи був відчутнішим.

Необхідні знання волонтерам надаватимуть викладачі ТНПУ. Про це розповіла доцент кафедри практичної психології ТНПУ Олена Тіунова. Зокрема зауважила, що навчальною програмою передбачено тренінги щодо організаторських здібностей, комунікативних навичок, розвитку творчих здібностей, ораторських навичок тощо. Науковець переконана, що волонтерство - це дуже корисний досвід для набуття навичок лідерства, відповідальної діяльності, можливість спілкування та конструктивного застосування своїх здібностей

Практичним втіленням проекту відає відомий тернопільський ресторатор Віталій Мариновський. Він розповів про свій досвід роботи з волонтерами під час трансляції на міському центральному стадіоні футбольних матчів "Євро-2012". Тоді до обслуговування вболівальників була задіяна майже сотня волонтерів. Цього разу учасники проекту допомагатимуть на кулінарному фестивалі "Галицька дефіляда". Члени Гільдії рестораторів обіцяють розказати майбутнім волонтерам про те, чим вони можуть бути корисними у ресторанній справі.

Презентація проекту "Я - волонтер" відбудеться в усіх вузах Тернополя. Після цього шляхом анкетування та співбесіди буде відібрано тридцять учасників проекту. Для них проведуть низку семінарів, конференцій, рольових ігор, тренінгів з основ волонтерської діяльності, лідерських якостей та громадської активності. Учасники проекту також зустрінуться з успішними тернополянами. Навчання триватиме три місяці. Деталі цього навчального проекту можна дізнатися на сторінці "В контакті". Там же є реєстраційна форма для бажаючих. Реєстрація учасників проекту триватиме до 23 травня.

джчерело http://zz.te.ua/ternopilska-miskrada-zbyraje-vlasnyj-zahin-universalnyh-soldat/

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.