Про отримані минулоріч доходи вже прозвітували 1800 тернополян

07 Кві 2014 / 12:05 | Переглядів: 1464

гроші1

Саме стільки мешканців Тернополя і Тернопільського району вже подали свої декларації про майновий стан та доходи за три місяці цьогорічної деклараційної кампанії. Вони задекларували майже 47,3 млн. грн. отриманого у минулому році доходу. З цих коштів до бюджету буде сплачено понад 2,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Найбільша сума задекларованого доходу 28 млн. грн. була отримана громадянами від успадкованого або отриманого у подарунок майна. Доходи від продажу нерухомості склали 12,3 млн. грн., від заробітної плати - 1,9 млн. грн. На продажі рухомого майна громадяни заробили 1,6 млн. грн., від здачі в найм нерухомості та на іноземних доходах декларанти заробили по 1,1 млн. грн., на операціях з інвестиційними активами - 616,2 тис. грн.

Дохід у розмірі понад 1 млн. грн. задекларували 2 громадян.

Нагадаємо, що деклараційна кампанія триває до 1 травня. Просимо громадян не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.