Призначення Василя Облещука начальником обласної міліції викликало суперечки у Тернополі

04 Кві 2014 / 11:09 | 2 коментарі | Переглядів: 6052

Облещук

Василя Облещука призначено на посаду керівника Терноопільської міліції.

Про це ще вчора на своїй сторінці у фейсбук написав Єгор Соболєв.

Результати відкритого кадрового конкурсу з підбору керівників міліції в перших чотирьох областях:
1. У Київській області, де жодна кандидатура не була висунута громадськістю, а всі кандидати від міліції не задовольнили кадрову комісію МВС, конкурс продовжено до 7 квітня.
2. У Тернопільській області, де громадськість лише обговорила кандидатів, але не представила жодної думки:(, кадрова комісія МВС схвалила кандидатуру нинішнього в.о. Василя Облещука.
3. У Львівській області, де громадськість і обговорила, і висунула рекордну кількість кандидатів:))), кадрова комісія МВС визнала найбільш відповідними трьох - Дмитра Загарію, Ярослава Ващишина та Олександра Вольського. Прохання до громадськості славетної області впродовж наступного тижня максимально розслідувати та оцінити діяльність цих міліціонерів для остаточного рішення МВС.
4. На Волині, де громадськість виступила проти нинішнього в.о. Віктора Швидкого, кадрова комісія МВС схвалила кандидатуру Петра Шпиги. Представники громади були запрошені до МВС, рекомендували і навіть взяли відповідальність за цього кандидата:).
Друзі, це небачені ніколи можливості - право висувати, знати та обговорювати кандидатів на керівників обласних міліцій ДО ПРИЗНАЧЕННЯ. Прохання не втрачати, а а користатися цими можливостями. Ми можемо зробити це практикою, але громадяни кожної області мають включитися по-справжньому. Окрім громад Київщини та Львівщини, тепер це прохання й до Рівненщини, Франківщини та Кіровоградщини. У ВАС ТЕЖ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС - ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 7 КВІТНЯ ВКЛЮЧНО. Крітерії та адреса, куди слати документи - на сайті МВС. Обов'язково дублюйте нам - luscomitet@gmail.com - щоб нічиї заявки не "загубилися".
Всі інші області - готуйтеся, вже підбирайте кандидатів від громади, черга має дійти до всіх.
ЗІ. Ще, друзі: Татарова - ЗВІЛЬНЕНО.

До речі:

полковник міліції. ОБЛЕЩУК ВАСИЛЬ КОРНЕЛІЙОВИЧ. Народився 14 квітня 1958 року у селі Бересток Заліщицького району Тернопільської області.

Закінчив Львівський державний університет та Українську академію внутрішніх справ, за фахом юрист. В органах внутрішніх справ з 1980 року.

Пройшов шлях від дільничного інспектора до начальника відділу дільничних інспекторів міліції обласного управління внутрішніх справ. Тривалий час очолював управління громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області.

З червня 2009 року заступник начальника УМВС - начальник міліції громадської безпеки.

Правда сьогодні під стіни обласної міліції прийшла громадськість, щоб висловити свої претензії щодо призначення нового керівника. Наприкінці протесту запропонували усім сииловикам яких призначили прийти на майдан і присягнути перед громадськістю, якщо люди їх приймуть і повірять їм, то вони працюватимуть на займаних посадах.

Крім того, депутат Верховної ради Михайло Головко напррикінці зустрічі озвучив, що Василь Облещук не буде займати посаду керівника Тернопільської міліції.

фото http://nter.net.ua/wp-content/uploads/2014/01/hqdefault.jpg

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.