Прес-конференція. Прибічники Д. Табачника нищать національно-патріотичне виховання на Тернопільщині

27 Тра 2013 / 09:05 | Переглядів: 1567

Табачник

10 ювілейна обласна теренова гра для молоді "Легенда УПА" не відбулася цьогоріч на Тернопільщині. Захід щороку проводився в рамках програми національно-патріотичного виховання молоді, залучав близько двох сотень школярів зі всієї області та був альтернативою грі "Зарніца", пропаговану антиукраїнським міністром освіти Табачником. Організаторами гри виступали ГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес", Управління у справах сім'ї та молоді, Управління освіти та науки Тернопільської обласної держадміністрації. Та цього року гра так і не відбулася через відсутність підтримки збоку Управління освіти та науки.

У зв'язку з цим Молодіжний Націоналістичний Конгрес проводить прес-конференцію, аби повідомити ЗМІ та громадськість про проблеми національно-патріотичного виховання області та з метою врешті-решт провести ювілейну обласну гру "Легенда УПА" на Тернопільщині.

Учасники прес-конференції:

голови громадських організацій;

представники спілки підприємців "Українська Справа";

депутати міської ради;

голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, туризму та курортно-рекреаційної діяльності - Віталій Шафранський.

Питання до обговорення:

Занедбаність національно-патріотичного виховання в області;

"Гурби-Антонівці" та "Легенда УПА" як приклад зриву патріотичних проектів з боку Тернопільської ОДА;

Підтримка Управлінням освіти та науки Тернопільської ОДА курсу міністра Табачника на знищення національно-патріотичного виховання;

Громадська дія:

Відбудеться обласний захід "Легенда УПА" восени чи ні?

Бути національно-патріотичному вихованню на Тернопільщині чи ні?

Прес-конференція відбудеться у понеділок 27 травня, о 14.00 за адресою: вул. Й.Сліпого 3 (приміщення "Молодої Просвіти", біля "Атріуму"). Додаткова інформація за тел. 0978286946.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.