Представники ТДМУ взяли участь в V Міжнародній виставці технологій фармацевтичної промисловості PHARMPROM

17 Жов 2014 / 17:00 | Переглядів: 2775

IMG_2385.JPG

14 жовтня 2014 року група студентів IV-V курсів спеціальності "фармація" Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського (українські та іноземні студенти), яку очолювали кандидат фармацевтичних наук, доцент, виконуюча обов'язки завідувача кафедри фармацевтичної хімії Ольга Поляк, кандидат фармацевтичних наук, старший викладач кафедри фармацевтичної хімії, заступник декана фармацевтичного факультету Лілія Логойда та старший лаборант кафедри фармацевтичної хімії Оксана Бача взяли участь у V Міжнародній виставці технологій фармацевтичної промисловості PHARMPROM та міжнародному форумі "Комплексне забезпечення лабораторій", яка щорічно відбувається в Києві.
Цей захід має міжнародний рівень представництва й презентує інноваційний практичний підхід до вирішення проблем сучасної фармації. Це єдиний в Україні масштабний форум, який відображає стан фармацевтичної галузі України та консолідує інтереси операторів фармацевтичного ринку, представників наукового, освітнього, інвестиційного секторів і держави. Міжнародна наукова програма виставки об'єднує практикуючих фармацевтів, лікарів, наукових співробітників, молодих вчених, студентів. Серед учасників форуму є вітчизняні та іноземні компанії, виробники, експортери, імпортери і дистрибутори фармацевтичної, парафармацевтичної, космецевтичної продукції; постачальники комплексних рішень для забезпечення фармацевтичних підприємств необхідним обладнанням, сировиною, інгредієнтами, інжинірингових рішень щодо удосконалення технології виробництва. У цьогорічному заході взяли участь 120 компаній України, Росії, Вірменії, Молдови, Китаю, Німеччини, Швейцарії, Італії, Індії тощо. Експозиційна площа склала 2670 кв. м. Міжнародний форум фармацевтичної індустрії супроводжувався актуальною багатопрофільною науковою та діловою програмою. Зокрема спеціально для виробників фармацевтичної продукції була проведена науково-практична конференція "Фармакопейні вимоги з контролю якості лікарських засобів в Україні" (організатор - Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів). На конференції презентували та обговорювали інноваційні рішення і технології для виробників лікарських засобів від етапу розробки та виробництва до контролю якості готової продукції. Як підсумок - всі учасники виставки від університету отримали приємні враження та незабутні спогади.

Фотоальбом: Тернопільські студенти на Міжнародній виставці технологій фармацевтичної промисловості PHARMPROM

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.