Поляки та українці спільно вирішували питання працевлаштування молоді

01 Жов 2014 / 14:37 | Переглядів: 1643

зайнятість Польща безробіття семінар

Сьогодні в Україні однією з найгостріших залишається проблема безробіття. З метою вироблення нових механізмів працевлаштування молоді та запозичення закордонного досвіду у даній сфері з 25 по 28 вересняв м. Тернополі на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся Міжнародний семінар.У заході взяли участь фахівці з працевлаштуванняіз більш як п'ятнадцяти областей України, серед яких представники державних та громадських структур, що займаються питаннями зайнятості молоді, а також представники ВНЗ та роботодавці.

Своїм вдалим досвідом із українськими фахівцями в ході семінару ділилися польські експерти із Підкарпатського корпусу добровільної праці та інших державних організацій, які займаються питаннями працевлаштування молодих людей у Польщі.

Робота учасників семінару відбувалася у трьох секціях за напрямками:

  • нові механізми зайнятості молоді;
  • соціальна реклама та мотивація до праці;
  • сприяння молодіжному підприємництву.

За результатами роботи секцій були запропоновані конкретні механізми вирішення питання зайнятості молоді, які можуть застосовувати у своїй діяльності молодіжні центри праці, сектори працевлаштування при ВНЗ, громадські організації та роботодавці. Подальші наміри щодо співпрацібули задекларовані учасниками семінару та польською делегацією 28 вересня шляхом підписання Меморандуму про співпрацю організацій, установ та інституцій, які сприяють працевлаштуванні молоді.

Крім того,організатори підготували учасникам семінару цікаві екскурсії, під час яких вони ознайомилися з історичним скарбом Тернопільщини-Збаразьким замком та помилувалися головною окрасою нашого міста-Тернопільським озером.

Захід було організувавТернопільський обласний молодіжний центр праці.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.