Олексій Кайда та Ігор Янків взяли участь у засіданні міжфракційного депутатського об'єднання щодо розвитку Олімпійського руху та спорту в Україні

18 Лип 2013 / 13:17 | Переглядів: 2019

Кайда і Янків

17 липня 2013 року в Олімпійському домі в Києві відбулося презентаційне робоче засідання Міжфракційного депутатського об'єднання "Підтримка Олімпійського руху та спорту України". Участь у засіданні взяли свободівці - співголова депутатського об'єднання Олексій Кайда та секретар Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Ігор Янків.

Під час засідання йшлося про стан, проблемні питання та перспективні напрямки розвитку олімпійського руху та спорту в Україні. За словами Олексія Кайди, депутати різних фракцій, усвідомлюючи важливість виховання здорового покоління, об'єдналися для підтримки спорту в країні. "Основними завданнями депутатського об'єднання є насамперед підтримка та пропаганда здорового способу життя, розвиток олімпійського руху", - наголосив свободівець-співголова депутатського об'єднання.

Олексій Кайда також розповів про законопроєкт, який він зареєстрував спільно з депутатами від ВО "Свобода" Іриною Сех, Ігорем Янківим та Анатолієм Вітівим, щодо заборони реклами алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів та пов'язаних із ними торгових марок. Народний депутат висловив пропозицію щодо необхідности відрахувань частини коштів від ставок акцизу на алкогольні та тютюнові вироби на підтримку фізичної культури й спорту в країні.

Олексій Кайда наголосив і на ситуації, що склалася навколо біатлонної бази в Підгородньому Тернопільської области. Голова місцевої райдержадміністрації надав для користування різним особам земельні ділянки просто в середині заасфальтованого тренувального кола. Це фактично унеможливлює безпечне тренування спортсменів. У зв'язку з цим присутні виступили з ініціятивою провести виїзне засідання міжфракційного депутатського об'єднання на Тернопільщині.

"На жаль, в Україні дуже низький показник тривалости життя населення. Щороку тисячі українців помирають від наслідків куріння, алкоголізму. Саме тому одним із першочергових завдань держави має бути оздоровлення нації. У Держбюджеті на 2013 рік цим питанням не приділено належної уваги. Тому одним із наших завдань є, власне, відстоювання на законодавчому рівні розвитку фізичної культури й спорту, підтримки тих, хто працює в цій галузі, будівництва спортивної інфраструктури, що сприятиме вихованню наших дітей і молоді в національно-патріотичному та спортивному дусі", - зазначив народний депутат-свободівець Ігор Янків.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.