Олексій Кайда ознайомився зі станом будівництва обласних бібліотеки та архіву

26 Лис 2012 / 14:18 | Переглядів: 2153

Кайда і Лило

Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда ознайомився зі станом будівництва двох найпроблемніших об'єктів соціального призначення. Це будівля Тернопільської обласної бібліотеки та обласного архіву.

"У Тернополі є багато проблем, які потребують негайного розв'язання. Це і завершення будівництва терапевтичного корпусу 3-ї міської лікарні, обласного архіву, обласної бібліотеки та ряд інших питань. Для цього необхідна підтримка на найвищому законодавчому рівні. Зокрема, при затвердженні державного бюджету фінансування цих об'єктів має бути передбачено окремим рядком. Адже зараз бюджет розподіляється несправедливо. На "обрані" в області йде левова частина коштів, а на решту - отримують залишки. Тому моє завдання як народного депутата в новому складі парламенту - це лобіювання інтересів Тернополя і Тернопільщини, а саме - передбачити, кошти, які необхідні для завершення цих довгобудів. При формуванні Держбюджету на 2013 рік будемо акцентувати увагу на цих питаннях", - наголосив Олексій Кайда.

"Для завершення будівництва обласної бібліотеки потрібно понад 35 млн. грн, обласного архіву - як мінімум 18 млн. грн", - переконаний генеральний директор ТОВ "Тернопільбуд" Василь Лило. "Архів на сьогодні має величезну будівельну готовність. Зараз на об'єкті проведено благоустрій, встановлено огорожу, зроблено фасад будівлі. Чимало виконано і в частині внутрішньо-будівельних робіт. Значний обсяг робіт уже виконано, тому для завершення об'єкта, за умови своєчасного фінансування, потрібно приблизно два місяці інтенсивної роботи будівельників".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.