Олексій Кайда зустрівся з представниками Світового банку

07 Кві 2014 / 17:10 | Переглядів: 1447

Кайда2

7 квітня 2014 року перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Олексій Кайда провів робочу нараду з представниками місії Світового банку, Міністерства фінансів України та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Участь у зустрічі взяли координатор програм Світового банку у Україні, Білорусі та Молдові Олександр Паньков, директор департаменту фінансової політики Міністерства фінансів Володимир Коцюба, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик.

Відкриваючи зустріч, Олексій Кайда звернув увагу на важливість співпраці зі Світовим банком, особливо в контексті забезпечення стабільного функціонування фінансового сектору та зменшення ризиків у банківській системі.

У свою чергу Олександр Паньков повідомив про результати роботи місії Світового банку в Україні протягом минулого тижня. Він розповів про пріоритети та основні напрями реформування фінансової системи, що потенційно можуть бути підтримані Світовим банком.

За словами Олександра Панькова, була розроблена Програма дій з реформування фінансового сектору України, яка може бути реалізована із залученням кредитних ресурсів Світового банку в розмірі до 1 млрд. дол. США в рамках позики на політику розвитку. "Її впровадження надасть змогу забезпечити комплексне оздоровлення та підвищити фінансову стійкість банківської системи", - підкреслив він.

Олексій Кайда зазначив, що український парламент відкритий до співпраці і активна робота Верховної Ради з представниками місії Світового банку дозволить скоординувати законотворчі ініціативи, спрямовані на вдосконалення фінансового сектору.

Нагадаємо, Група Світового банку заявила про всебічну підтримку структурних реформ у нашій державі та готовність надати для сприяння економічному розвитку України пакет фінансової допомоги в розмірі до 3 млрд. дол. США

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.