Навпроти Свято-Троїцького духовного центру оновлять зупинку

09 Вер 2014 / 15:27 | 1 коментар | Переглядів: 1285

зупинка злуки

Тернополяни скаржаться, що бруківку, якою нещодавно вимостили тротуари по вулиці Злуки, хтось розібрав, а зупинка - хилиться, мов "Пізанська вежа". Жителі будинків на вулиці Злуки висловлюють хвилювання щодо недобросовісної роботи по встановленню зупинки та недоброякісної викладки бруківки представниками КП "Тернопільводоканал", які проводили у даній локації роботи по ремонту водопровідної мережі міста.

Представники КП "Тернопільводоканал" дійсно проводили ремонтні роботи у цьому місці у 2013 році, однак усі наслідки розкопок були ними ліквідовані. Зупинка громадського транспорту станом на сьогоднішній день облаштована приватним підприємцем Марією Баглей без залучення державних коштів. Підприємцем встановлено поряд із спорудою зупинки крамницю і у даний час тут проводяться ремонтні роботи.

Підприємець Марія Баглей обіцяє, що у найкоротші терміни усі недоліки будуть виправлені, а причини дискомфорту тернополян - усунені. На фото можна побачити, як виглядатиме зупинка нового зразка, яка буде облаштована на вулиці Злуки підприємцем.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.