На Зборівщині, що на Тернопіллі, відбувся черговий вишкіл «Захисти свій дім»

13 Вер 2017 / 15:33 | Переглядів: 2086

На Зборівщині відбувся вишкіл «Захисти свій дім» 1

За ініціативи голови райдержадміністрації Ігоря Яворського та громадського активіста, помічника-консультанта народного депутата Тараса Юрика Василя Мудла вже не вперше на теренах Зборівщини проводиться вишкіл "Захисти свій дім".

2 На Зборівщині відбувся вишкіл


Захід відбувся на базі ЗОШ І-ІІІст. №1 м.Зборова для учнів старших класів.

На Зборівщині відбувся вишкіл

Насамперед, учасникам вишколу провели лекції з історії України та заняття із психологічної підготовки. Далі, учні заслухали основи рукопашного бою та безпечного поводження зі зброєю, після чого зайнялись фізичною підготовкою та побували на майстер-класі по збору і розбору автомата.

6 2 На Зборівщині відбувся вишкіл

Кульмінацією сьогоднішнього вишколу стало вручення керівником району Ігорем Яворським макета автомата Калашникова Зборівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Тож віднині школярі нашого району зможуть вчитися збирати й розбирати справжній автомат, наочно вивчати його будову під час занять із предмета Захист Вітчизни.

"Найбільший пріоритет для нас на сьогодні - це національно-патріотичне виховання нашої молоді. Адже з початку років незалежності в нашій державі не пропагувалися національні ідеї. Тож зараз, особливо в такий час, створення центрів національно-патріотичного виховання та впровадження їхньої діяльності є одним з найперших і найважливіших завдань. Ми і надалі сприятимемо проведенню подібних навчань з бойового злагодження юних українців. Щира подяка керівнику проекту "Захисти свій дім" Миколі Більчуку та його побратимам, воїнам-героям, які жертовно присвятили себе дуже правильній та важливій справі", - виступив очільник Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.