На Тернопільщину з’їдуться лемки з усіх кутків України

26 Лип 2012 / 15:02 | Переглядів: 3207

лемки

4-5 серпня в урочищі Бичова неподалік Монастирської знову запалає ватра Всеукраїнського фестивалю лемківської культури "Дзвони Лемківщини". У серпні з усіх куточків України та зарубіжжя з'їжджаються лемки на фестиваль, щоби познайомити людей із словесною, музично-поетичною, пісенною творчістю свого народу, розкрити щиру лемківську душу в запальному танці, пісні, гуморі.

"Дзвони Лемківщини" в Монастириській проводитимуться вчотирнадцяте, за приблизними підрахунками зберуть не менше п'ятнадцяти тисяч осіб, - пише Вільне життя. Насиченою буде палітра фестивальних заходів: урочиста хода центральною частиною міста й покладання квітів до пам'ятника Т. Шевченку, театралізовано-мистецьке відкриття фестивалю, репрезентація виставки народних майстрів та умільців, відкриття містечка майстрів народних художніх промислів районів області й України, виступи учасників. Цікавим буде дитячий блок — передбачається запалення лемківської ватрочки, виступи, ігри, конкурси серед художніх колективів, забави та інше.

Побувавши на велелюдному святі лемківської культури, ви отримаєте справжнє естетичне задоволення від духовної спадщини українського народу, припадете до цілющого джерела його історії та культури, багатовікових традицій, звичаїв та обрядів, налаштуєтесь на спільну зацікавленість в активному розвитку унікальних етнічних традицій.

Джерело: like.te.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.