На Тернопільщині збирають гроші на медичне обладнання для дітей

07 Кві 2014 / 16:31 | Переглядів: 1623

гроші1

З 7 по 27 квітня 2014 року, дев'ятий рік поспіль в області пройде Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця". Цьогорічна акція пройде під гаслом "Я хочу бачити світ!" і буде присвячена збору коштів для закупівлі обладнання, що забезпечить лікування та якісну діагностику вад зору у дітей області.

Кожного року приблизно у 375 000 дітей вперше виявляються захворювання органу зору. У 80 % осіб з патологіями - це діти від 0 до 7 років. Основною інвалідизуючою патологією органу зору є вроджені захворювання, у тому числі, косоокість.

Важливим аспектом для ефективного лікування та ранньої діагностики дітей є обов'язкове використання найсучаснішого обладнання якісних всесвітніх фірм-виробників та наявність кваліфікованих спеціалістів даної сфери, які б могли якісно надавати послуги маленьким пацієнтам.

Раннє виявлення неправильної будови ока у дитини і своєчасна діагностика та лікування захворювань, що надасть змогу дитині нормально розвиватися, мати повноцінний зір, обрати омріяну професію та бути корисним суспільству.

Для того, щоб змінити ситуацію Україна долучилася до програми Всесвітньої організації охорони здоров'я "Право на зір - 2020", реалізація якої має бути завершена до 2020 року. Згідно положенню програми, показники сліпоти та слабкозорості у світі мають бути скорочені в 3 рази.

Для реалізації запланованого ВБФ "Серце до Серця" має на меті зробити свій вклад у здоланні проблематики зору у дітей України та направити кошти на лікування та забезпечення якісної діагностики вад зору в областях України.

Цьогоріч до акції планується залучити 700 волонтерів - учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій. Участь в акції можуть взяти усі охочі. Волонтери матимуть спеціальні бейджі, а скриньки, до яких збиратимуться пожертвування, мають захисні елементи та символіку благодійного фонду "Серце до серця".

У кожному районі області буде створено штаби акції та загони волонтерів.

У м. Тернополі штаб акції діятиме на базі обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молода Просвіта" (вул.Й.Сліпого, 3, каб.3, тел..0976115988).

Кращі волонтери акції влітку зможуть взяти участь у сплаві річкою Дністер та відвідати інші цікаві місця в Україні та за кордоном.

В нашій області акцію організовує управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації спільно з Всеукраїнським благодійним фондом "Серце до серця" та за сприяння Тернопільського міського голови Сергія Надала.

Прес-конференція щодо старту акції відбудеться 08 квітня 2014 року о 11.00 год. за адресою: м.Тернопіль, вул.М.Грушевського, 8, каб. 824

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.