На Тернопільщині видано 44 тисячі закордонних паспортів

07 Лют 2014 / 17:27 | Переглядів: 1996

паспорт біометричний

У 2013-му році на Тернопільщині управлінням Державної міграційної служби області видано понад двадцять шість тисяч паспортів громадянина України, проведено більше сотні процедур по встановленню особи, оформлено громадянство України півтора сотням осіб.

Щодо документів для виїзду за кордон, то тут статистика по Тернопільщині наступна - у минулому році оформлено близько сорока чотирьох тисяч закордонних паспортів та майже шість тисяч дитячих проїзних документів, стільки ж внесено даних про дітей до паспортів батьків.

Торік міграційною службою області прийнято рішення про примусове повернення в країну походження понад трьох десятків іноземних громадян, більшість з них - студенти, які з тих чи інших причин були відраховані з навчальних закладів і не покинули території України у визначені законом строки. Двох порушників поміщено в Пункт тимчасового перебування іноземців, а вже звідти їх депортують з України. Торік також було скасовано майже дві сотні посвідок на тимчасове проживання.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.