На Тернопільщині розпочато 6 кримінальних проваджень за фактами захоплення ОДА

13 Лют 2014 / 12:13 | Переглядів: 1528

ОДА обласна адміністрація рада

У разі виконання умов Закону 4 осіб звільнять від відповідальності на Тернопільщині

Загалом правоохоронними органами на Тернопільщині розпочато 6 кримінальних проваджень за фактами захоплення ОДА, вчинення хуліганських дій біля приміщень адміністративного суду та помешкань окремих громадян.

У зазначених кримінальних провадженнях уже встановлено 4 осіб, стосовно яких винесені повідомлення про підозру щодо вчинення кримінальних правопорушень. У кримінальних провадженнях тривають слідчі дії, проводяться необхідні заходи для встановлення інших осіб, причетних до скоєння злочинів.
У разі невиконання умов Закону від 29 січня 2014 року про розблокування вулиць, приміщень адмінбудівель, в тому числі і Тернопільської ОДА, кримінальні провадження стосовно осіб, підозрюваних у скоєнні злочинів, будуть скеровані до суду і винні особи понесуть відповідальність, передбачену Кримінальним кодексом України.
Нагадаємо, до дня введення в дію Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" залишилось менше тижня. Саме стільки часу є в осіб, які захопили приміщення адмінбудівель, та вулиці, щоб їх звільнити і виконати умови Закону.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.