На Тернопільщині призначено 4 прокурорів районів

07 Кві 2014 / 11:58 | 1 коментар | Переглядів: 1483

прокуратура

Прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич представив нових керівників колективам прокуратур Борщівського, Бучацького, Козівського та Монастириського районів.

Так, колективу прокуратури Бучацького району, де працював до свого призначення прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич, представлено нового керівника - Миколу Нестера.

В органах прокуратури Микола Броніславович розпочав трудову діяльність з 1986 року. Працював на різних посадах у прокуратурі Бучацького району та апараті прокуратури області, обіймав посади прокурора Заліщицького та тричі - Лановецького районів.

Прокурором Борщівського району призначено Михайла Носовського.

Михайло Володимирович в органах прокуратури працює з 2002 року, пройшовши шлях від помічника прокурора Шумського району до прокурора Монастириського району.

На вакантну посаду прокурора Монастириського району призначено Дмитра Хомковича.

Дмитро Петрович в органах прокуратури трудову діяльність розпочав з 2006 року, обіймаючи різні посади у прокуратурах Підгаєцького, Зборівського, Бучацького та Монастирського районів.

Колективу прокуратури Козівського району, яку очолював Роман Юсипів до свого призначення на посаду прокурора Бережанського району, також представлено нового керівника - Павла Самойлова.

Павло Григорович працює в органах прокуратури з 2000 року на різних посадах у прокуратурах Бучацького, Тернопільського, Підволочиського районів та апараті прокуратури Тернопільської області.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.