На Тернопільщині оштрафували енергетиків

25 Бер 2014 / 12:59 | Переглядів: 1355

Світлове графіті фотографія

• Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало КП електромереж зовнішнього освітлення "Тернопільміськсвітло" та ВАТ "Тернопільобленерго" загалом на 40 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Як з'ясувало Відділення, дані підприємства узгодили тендерні пропозиції під час проведення Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради торгів по закупівлі послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту електроустаткування. Відповідачів зобов'язано сплатити штрафні.

Зловживання монопольним становищем:
• Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало на 50 тис. грн. ВАТ "Тернопільобленерго" за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, ВАТ включало до технічних умов електропостачання електроустановок споживачів окремі неправомірні вимоги щодо встановлення та заміни (реконструкції) обладнання власних електричних мереж при приєднанні нових чи додаткових потужностей електроустановок споживачів. Відповідача зобов'язано сплатити штрафні санкції до державного бюджету.


• Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало на 15 тис. грн. ТОВ "Укрпродінвест" за зловживання монопольним становищем. Як дослідило Відділення, товариство встановило необґрунтовану вартість користування стрілочним переводом № 207, чим ущемило права споживачів, які користуються даним стрілочним переводом. Відповідача зобов'язано сплатити штрафні санкції до державного бюджету.


• Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало на 15 тис. грн. ВАТ "Тернопільобленерго" за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, ВАТ змушувало споживачів сплачувати безпідставно нараховані збитки під загрозою припинення постачання електричної енергії. Порушення припинено, штрафні санкції сплачено до державного бюджету.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.