На народні ремесла запрошує Волинь

19 Чер 2013 / 11:40 | Переглядів: 2858

волинське віче

Фестиваль народних промислів, традиційної культури та історії Волині "Волинське віче" відбудеться у двох мальовничих місцинах: 6 липня - у місті Радивилів і 7 липня - у селі Пляшева Радивилівського району Рівненської області.

Цьогорічний фестиваль присвячено популяризації ручного ткацтва та культурі Литовської доби в українській історії. Усі гості зможуть відчути атмосферу середньовічного міста з його ремісничими цехами та ярмарками, забавами та піснями, музикою і побутом, одягом і атмосферою.

До участі у фестивалі запрошено найкращих фахівців у галузі ручного ткацтва, народних майстрів інших напрямів, а також людей, які займаються відтворенням культури і побуту епохи Середньовіччя. Упродовж двох днів відбуватимуться майстер-класи із ткацтва, гончарства, ковальства, стрільби з лука та фехтування. Для діток організатори обіцяють окрему програму: майстер-класи, старовинні ігри, хороводи та пісні.

У перший день фестивалю відбудеться теоретико-практичний семінар "Ручне ткацтво: історія та сучасність" на базі майстерні історичного ткацтва "Легенди Волині" у Радивилові. Мистецтвознавці та викладачі профільних вишів під час спілкування за "круглим столом" висвітлять актуальні питання розвитку етнічних народних ремесел на сучасному етапі.

Наступного дня на історичних землях битви під Берестечком у селі Пляшева відтворять модель середньовічного волинського міста. Здійснюватиметься реконструкція та стилізація давніх ремесел, побуту, військової справи, кухні, музики тощо. Ввечері відбудеться святковий концерт за участі найкращих виконавців середньовічної музики.

Детальніша інформація про фестиваль "Волинське віче" на офіційному сайті: http://volynlegends.com.ua/index.php/fest

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.