"Мій зможе" по Тернопільски!

18 Лип 2014 / 10:15 | Переглядів: 3786

конкурс мій зможе жінки

За ініціативи працівників Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення та управління у справах сім'ї молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради 13 липня 2014року у приміщенні розважального комплексу "Марципан" було проведено. спортивно-розважальне шоу "Мій зможе".

Метою заходу була популяризація здорового способу життя та закріплення інтересів до фізкультури і спорту. Розвиток спритності, швидкості, точності у виконанні спортивних завдань. Виховання почуття відповідальності, наполегливості, доброзичливості. Формування позитивного ставлення до занять фізичною культурою у вільний від роботи час. Стимулювання почуття колективізму взаємодопомоги, самодисциплини, волі та уваги.

У імпровізованну студію запросили чотири закохані пари, які змагалися за головний приз. Умови гри були такі ж , як у відомому телешоу "Мій зможе". Тобто, завдання виконували чоловіки, а жінки робили ставки, вгадуючи можливості своїх "половинок". Однак, чоловікам було нелегко, адже їм доводилося робити неймовірні речі: крутити гімнастичний обруч, одночасно чистити мандаринки, вручну робити свіжий фреш, плакати "гіркими сльозами" від цибулі та часнику …

Двом найкращим парам, адміністрація розважального комплексу "Марципан" вручила сертифікати на романтичну вечерю та двогодинний відпочинок у боулінгу.

Глядачі теж не залишилися без уваги, для них організатори провели конкурс, що мав на меті перевірку їх спортивних вмінь:
Слід зазначити, що учасники чоловічої статі виявили бажання продовжити участь у подібному шоу, але під назвою "Моя зможе"…

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.