Михайло Сиротюк: "Наукові пікніки в Україні" - це внесок у майбутнє Тернополя

05 Лис 2013 / 16:16 | Переглядів: 2168

Сиротюк Михайло вручає Сергію Надалу подяка сесія

Фото: з он-лайн трансляції сесії Тернопільської міської ради

На сесії Тернопільської міської ради, яка відбулася 31 жовтня, активний громадський діяч та депутат міської ради Михайло Сиротюк вручив міському голові Сергію Надалу подяку за допомогу у проведенні у місті Тернополі "Наукових пікніків". - Наше місто вкотре довело що може проводити на високому рівні міжнародні проекти і все це завдяки якісній співпраці та відкритому діалогу влади громадськості та бізнесу. До проекту долучилось дуже багато людей і всім їм я хочу щиро подякувати. Адже завдяки проекту "Накові пікніки в України" ми робимо цінний вклад в майбутнє нашої держави в наших дітей, - зазначив Михайло Сиротюк. Варто зазначити, що міжнародний проект "Накові пікніки в Україні" проходив 7 вересня у м.Тернополі, на Театральному майдані було розміщено 25 імпровізованих лаболаторій під відкритим небом. Діти, батьки та вчителі з захопленям спостерігали за неймовірно цікавими дослідами та експерементами. Свято науки тривало протягом 6-ти годин і кожен охочий міг безпосередньо взяти участь у створенні наукових чудес. За оцінками організаторів участь у пікніках взяло декілька тисяч тернополян.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.