Майже 3 000 тернополян скористалися адмінпослугами тернопільського центру обслуговування платників

01 Кві 2014 / 09:41 | Переглядів: 1306

податкова будівля

Найбільш популярною у центру обслуговування платників Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області послугою є видача карток платника податків ("ідентифікаційного номера") та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер одлікової картки платника податків. Протягом січня-лютого цього року майже 1700 громадян звернулися за отриманням цієї послуги до центру обслуговування платників.

У цілому на сьогодні платники податків мають можливість отримати в органах доходів і зборів більше 100 адміністративних послуг. Затребуваними сервісами серед платників є також видача свідоцтва платника єдиного податку (видано майже 230 свідоцтв), реєстрація книг розрахункових операцій (розглянуто більше 320 заяв), довідки про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів (видано 140 довідок).

Загалом із початку цього року послугами центру обслуговування платників Тернопільської об'єднаної ДПІ скористалися майже 70 000 громадян.

Нагадуємо, що центр обслуговування платників працює: понеділок, середа, п'ятниця - з 9.00 год. до 18.00 год., вівторок, четвер - з 9.00 год. до 18.00 год., у суботу - з 9.00 год. до 16.00 год., тел.: 43-46-10.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ

ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.