Квітковий рай у парку Національного відродження


05 Вер 2013р. 17:09 | Рубрика: Події | Автор: Іван Пшоняк | Переглядів: 1057 | Коментарів: 0


Тема: виставка квіти парк статті Тернопіль укрнет

квіти виставка парк Тернопіль

Фото: Іван Пшоняк

На День міста тернополяни та гості мали чудову нагоду насолодитися різноманітними композиціями. викладеними із квітів. Виставка відбулася на одній з алей Співочого поля. Тут можна було побачити роботи тернопільських шкіл, дитсадків, центрів дитячої творчості, лікарень підприємств та організацій. З айстрів, чорнобривців, троянд, маргариток виклали фігури метелика, серце, тризуб, торт, весільну арку, подарункові букети, варіанти ландшафтного дизайну. Учасники свята активно використали українську символіку. Цікаво поєднали елементи ужиткового мистецтва та квіткового дизайну. Не менше захоплення викликали тематичні виставки, зокрема, весільні.

ТДВ "Зелене господарство" представило композиції, основу яких складають троянди. Для шанувальників екзотики підприємство пропонувало композиції із стреліціями. Ця екзотична квітка є дуже вимогливою і потребує особливих умов для вирощування. Її необхідно висаджувати лише у відкритий грунт. Не втратили актуальності лілії та ромашки. Особливо увагу глядачів привертала незвичайна клумба - квітомобіль. Виготовили її працівники ПП "Східний масив". У старому "Запорожці" висадили квіти. Така клумба цвістиме цілу осінь. Перехожі із захопленням розглядали та фотографували композиціі.


Приєднуйтеся до нас у соціальних мережах Facebook та Twitter


Коментарі з соціальних мереж

На сайті "Тернопіль Вечірній - найсвіжіші новини Тернополя" вітаються коментарі та живі дискусії. Дозволяється конструктивна критика по темі. Коментарі, які містять нецензурну лексику, персональні образи, провокації, маніпуляції і тролінг, будуть видалені з сайту без попередження та жодних пояснень. Якщо ви зауважили коментарі, які не відповідають цим стандартам, будь-ласка, повідомте про це редакцію. Ми приймемо міри, щоб заблокувати порушника.

Ваш коментар

:

:

:

captcha

21 листопада 2014 р.  

архів новин

Популярне