Козу водитимуть Козовою

10 Сер 2017 / 10:40 | Переглядів: 1578

Козу водитимуть Козовою

Козу водитимуть Козовою

Фестивалимо на Тернопіллі щонеділі гучно, цікаво дещо оригінально,але іноді банально. Від, гарбузової фортеці, пляшкової вежі,запеченої свинини, борщу,пива, торту, ковбаси " кабаноссі", коропа вже вдруге цієї неділі 13 серпня доберемося до кози. У запасі до книги рекордів України Тернопільщина має барана, вівцю, свиню, бажано хряка, півня, качку, гуску. А решту веселі галичани разом з тернопільськими рестораторами видумають самі. І міст і сіл у свою честь має лише у нашому славному краї- Козова, Козлів, Козівка, а є що і славний Козятин і київськох території місто Козин. Були в Заліщицькому районі славні Цапівці, але якому чиновнику ще в добрі радянські часи не сподобалася назва і перейменували на Кошилівці- все одно від кошари.

Урочиста фієста фольклорно-мистецькому та аграрного фестивалі" Коза- фест" почнеться з відкриття кованої скульптури кози. " Там де коза ходить, там добре поле родить"найбільше цих маленьких молочниць в селі Вікторівка і на окраїнах самої Козови. З нею ви зможете зробити селфі, і навіть виграти приз, багаті аграрії думаю вже не поскупляться на гонорові преміальні- віз сіна, свинку, декілька мішків бараболі і капусти треба рогатим їсти,дехто може вінник з лазні принести.

Серед мистецьких заходів виступи аматорських колективів художньої самодіяльності, солістів- вокалістів. Для тих. Хто хоче розпочати козо ведення організовують цикл лекцій, покажуть значки і марки, на яких уковічнена у маталі й папері уся чотиринога свійська рать- від цапа до маленького козлика й козеняти. Саме таку виставу покаже присутнім зразковий театр " Дивосвіт" під сучасною назвою" Крутелики вовки і файні козенята"

Вже на першому " Коза- фест" створена асоціація усіх маленьких парнокопитних, що носять назву від благородної тварини- кози- вулиці, хутірки,села і селища, міста і відомі залізничні станції. А тепер складатимуть. Напевно списки тих чиє прізвище ближче- Цапенко, Цаповський, Козел і Козловський і т.д. і т. п. Не прогайте фестивалю, картоплю копати ще рано, руки і спина і карк не болітиме Пенсійна, медична. судова, освітня, одним словом життя- по новому ще далеко в дорозі отож голова не хворітиме. Фестивалимо далі. На черзі- фестиваль меду на Спаса, творчості народних майстрів, а там на початках вересня поїдемо "Борщ -ЇВ" Не сумуйте і будьте в доброму гуморі. Живемо від фестивалю до фестивалю.як студент від сесії до сесії. Крапка.

Ярослав БАЧИНСЬКИЙ.

Фото автора.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.