Командна робота на Школі Молодої Еліти

18 Лис 2014 / 16:10 | Переглядів: 2305

школа молодої еліти рольові ігри

Впродовж неділі, 16 листопада, в рамках чергового етапу проекту "Змінюємо Україну" від громадської організації "Школа молодої еліти" тернопільські школярі та студентська молодь вчилась працювати в команді.

"Для ефективного суспільства потрібно виховувати не лідерів, а успішні команди, які можуть зробити значно більше, — розповідає засновник Школи Молодої Еліти Любомир Шимків. — Саме робота в командах вкладається в основу навчання у всіх проектах Школи Молодої Еліти.

Для зміни країни, що передбачається в проекті "Змінюємо Україну", потрібні не просто команди, а команди, які вміють та знають як правильно взаємодіяти між членами своєї малої групи."

Таким будівництвом здорових команд впродовж недільного дня займався тренер школи Руслан Мудрієвський. Через нескладні ігри, які мали показати хто є хто в команді, тренер намагався розкрити здібності членів проекту. Дехто з учасників займав одразу явно лідерські позиції, а дехто займався суто виконавчими ролями, проте і вони є важливими. Через різноманітність занять кожен спробував проявити себе у різних ролях: у ролі того, хто придумує як реалізовувати, у ролі того, хто керує процесом виконання, та у ролі того, хто якісно виконує завдання.

Здорова команда не повинна мати конфліктних ситуацій і тому тренер провокував невеликі, конфлікти, які допомогли владнати всі непорозуміння між членами груп та зробити роботу більш злагодженою, яка не базуватиметься на принипах "підставлення" інших членів групи.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.