Книги з добрих рук

30 Лип 2014 / 11:32 | Переглядів: 2251

бібліотека книга діти

Для людей з великим серцем навіть власні героїчні вчинки здаються звичайною справою. Їх покликання - допомагати ближньому, їх життєве кредо - радіти кожному прожитому дню і дарувати радість іншим.

У тому, що світ не без добрих людей переконались і працівники Тернопільської обласної книгозбірні для дітей. Сім'я Білоус, яка багато років прожила за кордоном презентувала бібліотеці чудові книги із приватної колекції. Серед дарчої літератури є книги на різну тематику - це історія, географія, анатомія, а також енциклопедії та художні твори - усього більше тридцяти примірників. Багато з подарованих книг друковані німецькою мовою. Це пов'язано з тим, що родина Білоус певний час проживала у Німеччині, де й була придбана ця література. У подарунковій колекції є також книги українських авторів. Переважно це художньо - історичні видання, у яких описано події часів козаччини, а також відображено цікаві факти із життя давніх цивілізацій.

Окрім книг, у цей щедрий подарунковий комплект увійшли також настільні ігри у вигляді шахів. Особливість цих ігор полягає у тому, що вони створені спеціально для дітей, адже шахові фігури являють собою фантастичних героїв популярних мультфільмів.

"Ми давно планували подарувати книги бібліотеці" - каже Людмила Білоус, - "адже наш син виріс і дуже хочеться, щоби ця література стала у пригоді представникам нового покоління читачів". На запитання, чому саме Тернопіська обласна бібліотека для дітей привернула увагу як дарчий об'єкт, пані Людмила відповіла, що у дитинстві була користувачем цієї книгозбірні, а також, через те, що тут обслуговуються читачі зі всієї області, а це вимагає постійного оновлення книжкового фонду.

Варто зазначити, що подаровані книги у чудовому стані, а неймовірно красиві та яскраві ілюстрації роблять їх ще більш привабливими для юних читачів. "Раніше бібліотека вже отримувала книги в подарунок від авторів, а також видавництв, а от надходження такої великої кількості літератури із приватної книжкової колекції - це рідкість" - зазначає завідувач відділу комплектування та обробки документів книгозбірні Тетяна Іванівна Шеховцова. Не приховують свого захоплення й інші працівники бібліотеки, яких людська щедрість та небайдужість надихнули на створення книжково-ілюстративної виставки під назвою "Книга з добрих рук", на якій представлена література, презентована напередодні родиною Білоус.

Отож, сподіваємось, що ця приємна подія із життя книгозбірні стане хорошим прикладом для усіх нас, адже добра справа обов'язково повертається сторицею, а кожна подарована дитячій бібліотеці книга - це ваш вклад у формування освіченого, самодостатнього, культурно багатого суспільства.

Працівник бібліотеки Уляна Пилипчук

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.