Книгами від прокурорів поповнилися фонди Тернопільської обласної бібліотеки для молоді

25 Лис 2013 / 05:55 | Переглядів: 2462

Сідоров Віталй прокуратура подарунок книжок в бібліотека

З нагоди Дня прокуратури, яке традиційно відзначають 1 грудня, прокурори проявили ініціативу допомогти бібліотеці поповнити її фонди

Зі своїх домашніх бібліотек прокурори зібрали книги, які вже не використовуються, але які можуть бути цікавими для сучасної молоді.

Їх умовно можна поділити за різними тематиками. Тут є українська, зарубіжна та російська класика, сучасні романи та ті, якими захоплювалися наші батьки, декілька книжок довідкового характеру, книги популярних в світі авторів з далекого сходу.

Більшість з них розраховані на юнацький вік і можуть стати в пригоді під час навчання, або просто бути цікавими для розширення свого кругозору.

"Сподіваюся, що такого роду акції повертатимуть зацікавлення молоді до книг, які окрім знань, створюють неповторну атмосферу своїм виглядом, шарудінням сторінок і запахом свіжо віддрукованої фарби", - зазначив прокурор міста Тернополя Віталій Сідоров.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.