Гра для справжніх інтелектуалів

26 Чер 2014 / 19:48 | Переглядів: 1806

IMG_1909.JPG

В рамках 10-ої ювілейної Міжнародної програми "Студентська республіка" у Тернополі відбулась всесвітньо відома гра "Що?Де?Коли?".

Захід проходив у три тури, в кожному з яких учасники ,користуючись власними знаннями та логікою, мали відповісти на 20 запитань. На роздуми хлопці та дівчата мали лише 60 секунд, а за кожну правильну відповідь вони отримували один бал.

За словами одного з організаторів Студреспубліки-2014 Вікторії Матвійчук, особливістю заходу є те, що на відмінну від добре відомого "Що?Де?Коли?" тут не має ні переможців, ні переможених.

"Ми підсумовуємо бали за усі тури і виводимо середнє арифметичне. Потім усі бали переводяться у грошові купюри Студреспубліки - фестики, за які команди отримують гроші", - додає дівчина.

Варто зазначити, що участь в інтелектуальних іграх взяли 14 команд.

Закидальська Галина

студентка спеціальності "Журналістика" ТНПУ ім.. Гнатюка

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.