«Голос крові» - книга у підтримку політв’язнів, яка пробудить свідомість кожного українця

16 Лип 2013 / 15:47 | Переглядів: 2831

голос крові книга

Збірку патріотичних віршів, які торкаються душі та серця кожного істинного українця, під назвою "Голос крові" презентували у Тернополі в Українському домі "Перемога". Автори видання - неординарні особистості, люди талановиті, з великим життєвим досвідом, які знають ціну свободи слова - Діана Камлюк, Сергій Скальд, Дмитро Савченко, Ольбег Рарог, Арсеній Білодуб, Максим Степовий та Юрій Руф. Кошти, виручені з продажу книжки, віддадуть на підтримку політв'язнів. Головні організатори заходи - члени Тернопільської молодіжної громадської організації "Студентська Свобода" та співорганізатори - представники Тернопільської міської організації ВО "Свобода" і Тернопільського обласного осередку ВО „Тризуб” високо оцінили поезії та відзначили, що саме такі твори в силі пробудити свідомість народу. Участь у презентації взяли народний депутат України Олексій Кайда та вокаліст гурту "Кому Вниз" Андрій Середа. Послухати націоналістичні вірші прийшли і чимало тернополян, які перейнялися їх глибоким змістом.

Як зазначив заступник міського голови Тернополя Василь Хомінець, зал, у якому відбувається презентація книги, сповнений тим націоналістичним духом, з яким вступали у боротьбу за Батьківщину воїни УПА. "Саме цей дух зібрав нас, щоб згуртуватися і далі відстоювати справедливість. Вірю, що сюди прийшли усі не байдужі до політичної ситуації в країні, ті, хто прагнуть змін і кращого майбутнього", - наголосив свободівець.

Заступник голови Тернопільської "Студентської Свободи" Ігор Костюк закликав присутніх бути вірними собі та спільній ідеї. "Наша мета - здобуття свободи для рідної держави. Нам немає на кого сподіватися, окрім себе. Хто як не ми виборемо собі щастя?!", - наголосив націоналіст.

"Вихід у світ цієї книги, - каже голова обласного осередку „Тризубу” Василь Лабайчук, - важлива подія для усіх українців, особливо для політичних в'язнів, адже усе, що випало на їх долю, що довелося пережити - вміщено у цих віршах. Підтримка політв'язням сьогодні дуже потрібна, тому ми повинні частіше їм допомагати, влаштовувати такі заходи".

Вдячність за появу збірки висловив авторам голова Тернопільської міської "Свободи" Роман Навроцький. Свободівець зауважив, що саме під час таких заходів гартується патріотична громада, формується єдність людей. "Ми - нащадки славних українців, котрі життя віддавали за свою землю. І саме наше покликання - наповнити рідну землю українським змістом. Сьогодні, на жаль, ми живемо у складний час, коли україноненависники керують країною. Але не час скиглити, час взяти до рук ідею і діяти в ім'я своєї держави. Почувши вірші книжки "Голос крові", я був приємно вражений тим, що є люди, які мають силу волі та мужність боротися за Батьківщину, не боятися висловлювати думку і називати речі своїми іменами. Особливо вразили мене поезії, у яких автори закликають громадян бути активними, не сидіти, склавши руки, а чинити протест діючій владі, яка нищить Україну. Такою є поезія "Мовчи", де Максим Степовий осуджує байдужих українців, які готові коритися нинішнім чиновникам і діяти за їх наказом: "Мочви, бо то не твоя справа, не твій народ, то не твоя війна, то не твоїх дітей катують у підвалах, лише за те, що правда - їх вина…". Такі слова справді змушують переосмислити власне життя. Пам'ятаймо: свобода легко не дається"!", - наголосив Роман Навроцький.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.