Ескізи пам’ятника Небесній сотні

15 Чер 2014 / 21:58 | Переглядів: 1416

SIUaY0eA3j-620x264.jpg

В Арт Галереї проводиться виставка ескізних проектів пам'ятника Небесній сотні. У ній представлено ескізи усіх архітекторів, які приймають участь в конкурсі. Кращий ескіз пам'ятника , буде встановлений на площі Героїв Євромайдану. Усі відвідувачі Арт Галереї, переглянувши ескізи мають можливість написати свій відгук про той чи інший пам'ятник, який їм сподобався чи не сподобався. Також відвідувачі можуть самі намалювати те, яким вони бачать пам'ятник Небесній сотні у м. Тернополі.

Конкурс триватиме 2 місяці із моменту його оголошення. Кожний учасник конкурсу повинен поставити собі за мету розробити ескіз пам'ятника Небесній сотні, з благоустроєм Площі Героїв Євромайдану з метою навіки прославити борців за незалежність України. Переможцям, яких обиратиме спеціально створений комітет, будуть врученні нагороди: за перше місце - 5 тис., за друге - 3 тис. та за третє - 2 тис. грн. Після оголошення результатів ескіз, який займе 1 місце буде розроблений і встановлений на площі Героїв Євромайдану протягом одного року.

Анастасія Горохівська

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.