Доступний інтернет, навчання та інші послуги в Центральній дитячій бібліотеці подарує усім БІБЛІОМІСТ

24 Гру 2012 / 12:49 | 1 коментар | Переглядів: 2464

бібліоміст

Церемонія відкриття інтернет-центрів розпочнеться 26 грудня о 10:30 год в приміщенні Центральної дитячої бібліотеки по вул. Миру, 4а.

Під час заходу відбудуться виступи міського голови м. Тернопіль Надала С.В., заступника міського голови з гуманітарних питань Бицюри Л.О., начальника управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради Смика О.І., регіонального представника програми "Бібліоміст" Ростоцької М.Є.

Центральна дитяча бібліотека отримала 5 комплектів комп'ютерного обладнання і підключилася до всесвітньої мережі в результаті перемоги у конкурсі програми "Бібліоміст".

"Бібліоміст" - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США.

Відтепер мешканці м. Тернопіль зможуть безкоштовно пройти курси комп'ютерної грамотності, надсилати і отримувати електронну пошту, спілкуватися у програмі "Skype", користуватися веб-ресурсами для пошуку роботи, покупки товарів, організації відпочинку, мати доступ до інформації органів влади і соціальних служб тощо. У ході урочистостей буде продемонстровано на практиці, як телефонувати рідним та близьким за допомогою "Skype", в інші міста та за кордон, надсилати повідомлення електронною поштою, шукати друзів та однокласників через соціальні мережі, використовувати інтернет для організації дозвілля молодших читачів.

Контактний телефон 53 10 96

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.