До місцевих бюджетів Тернополя та району поступило майже 12 млн. грн. „земельного” платежу

03 Кві 2014 / 14:21 | Переглядів: 1280

земля поле

Протягом першого кварталу цього року платники податків Тернополя та Тернопільського району сплатили майже 12 млн грн плати за землю до місцевих бюджетів. Порівняно з відповідним періодом минулого року поступлення зросли на 520,6 млн грн. Про це повідомив заступник начальника Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області Василь Кравець.
Він зазначив, що суб'єкти господарювання обласного центру поповнили міську скарбницю, сплативши 10,5 млн грн даного платежу, що на 510,7 тис грн перевищує минулорічний показник. З них суб'єкти підприємницької діяльності - юридичні особи сплатили 8,9 млн грн, а фіз-особи - 1,6 млн грн „земельної” плати.
Від платників податків Тернопільського району до бюджету надійшло майже півтора мільйона гривень плати за землю, що на 10 тис грн більше, порівняно з минулим роком. Суб'єкти господарювання - юр-особи сплатили 1,1 млн грн „земельного” платежу, а підприємці та громадяни - 368 тис грн.Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.