Чому у Тернопільській міськраді знову проводили обшуки

18 Сер 2017 / 15:54 | Переглядів: 1900

міська рада

Вчора, 17 серпня, в Тернопільській міськраді (в управлінні ЖКГ) проводили обшуки представники правоохоронних структур. Зокрема, правоохоронці вилучали документацію, що стосується реконструкції площі у парку ім. Шевченка (навпроти пам'ятника С. Бандері), яку здійснювало ТОВ "ТОМ-Інвестбуд".

За нашою інформацією, такий ажіотаж навколо об'єкта викликала його ціна (майже 8 млн. грн.), яка, нібито не збігається з реальною вартістю матеріалів, затрачених на реконструкцію. Окрім цього правоохоронців зацікавили й інші проекти (ремонти), які міська рада проводила за участі "ТОМ-Інвестбуд". Тому вилучали все, де фігурувало дане ТОВ…

Нагадаємо, що власником даного ТОВ, згідно реєстрів, є Василь Мазурик, який займається також виробництвом бруківки, яку активно стелять по всьому місту ("Брук-ТОН"). Та курує ПП "Нортон".


Комерційні структури, які дотичні до Мазурика, ніколи не були обділені бюджетними грішми. З того часу, як ТМР очолив Сергій Надал, фірми Мазурика почали активно вигравати усі тендери, пов'язані з ремонтами.

Для розуміння. У 2017 році ТОВ "ТОМ-Інвестбуд" освоїла тендерів на суму 59, 6 млн. грн.. (!). А у 2016 році сума практично така ж…

Не офіційно, Мазурика та Надала характеризують як друзів, яких пов'язує бізнес. Не дарма у 2015 році, під час виборів до Тернопільської міської ради Сергій Віталійович включив Мазурика у список партії "Солідарність правих сил", яку неофіційно курував безпосередньо мер.

Зокрема, до списку потрапили і його вірна заступниці Вікторія Остапчук, і один з улюблених будівельників Василь Лило, і "ручний" активіст Дмитро Гайдуцький та ін. Серед них був і Мазурик.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.