Чому «білим комірцям» не подобається робота

02 Гру 2014 / 10:49 | Переглядів: 1697

робота

Українські офісні працівники загалом задоволені своєю роботою, незважаючи на кризу. Але все ж є фактори, які роблять роботу складною і неприємною. Більше за все українські офісні співробітники не задоволені відсутністю перспектив, низькою заробітною платнею, нецікавими робочими завданнями і неможливістю саморозвитку. Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
Примітно, що перше місце в ТОП-10 зайняли все ж не гроші, а перспективи кар'єрного зростання. Таке ставлення до роботи характерне для "білих комірців" великих міст — спершу розвиток, а потім уже матеріальні фактори.

Так, головне, чим незадоволені більшість респондентів, — відсутність перспектив зростання. А ось незадоволеність рівнем оплати — тільки на другому місці. В топ-10 також потрапили нецікаві задачі, неможливість розвитку, жорсткий графік роботи та інші. Таким чином, головні причини незадоволення своєю роботою носять негрошовий характер.
Серед тих, кому більше за все не подобається рівень оплати в компанії, — працівники готельно-ресторанної сфери (78%), транспортного напрямку (68%) і агробізнесу (67%). На відсутність перспектив більше за інших нарікають медики (78%) і банківські працівники (68%). Останніх також значно пригнічують нецікаві задачі. Про цю проблему також частіше за інших кажуть і спеціалісти виробничої та транспортної сфери.
Є також певні регіональні відмінності в тому, що більше за все дратує респондентів. Так, на Сході й у Центрі України лідирує такий фактор ТОП-10, як низька зарплата, а вже потім — відсутність перспектив. При цьому на Сході розрив між цими двома факторами досить значний (63% і 56% відповідно), в той час як у Києві спостерігається великий розрив між важливістю перспектив зростання і задоволеністю рівнем зарплати. Про те, що їх більше за все не задовольняє відсутність перспектив, сказали 57% киян, а ось на рівень зарплати скаржаться тільки 50%. В іншому ж ТОП-10 по регіонах виглядає досить однорідно.
Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в липні 2014 року. В опитуванні брали участь 1175 респондентів із різних регіонів України.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.