Четверта річниця кривавих подій на Майдані і Франклін на крові

19 Лют 2018 / 19:22 | Переглядів: 3308

Святослав Півторак. Революція Гідності

Святослав Півторак про минуле крізь призму сьогодення - Революція Гідності

Цими днями минає четверта річниця кривавих подій на Майдані, під час Революції Гідності, де ціною власного життя понад сто Героїв України здобули перемогу над режимом Януковича і його соратниками. У лютому 2014 року силовики, підкріплені російськими феесбшниками цинічно розстрілювали мирних протестувальників.

Революція Гідності. Лютий 2014 р.

У той час в Тернополі ми з однодумцями блокували стратегічні об'єкти влади та правоохоронної системи аби звідти не мали змоги виїхати "беркути" та інша нечисть на підтримку злочинної влади. Ми не боялись звільнень з роботи (я на той час працював заступником директора школи №9 і на собі відчув погрози з боку тоді начальника обасного управління освіти і науки ті Івана Запорожана), не боялись арештів, які тоді проти нас ініціював прокурор Сергій Банах. Ми йшли вперед, бо знали, що правда за нами!

Минуло чотири роки…І далі триває розслідування справи про розстріли Небесної сотні, але українське суспільство так і не отримало відповіді на питання про те, хто стріляв і коли буде покарано винних. За цей час правоохоронні органи, зокрема Генпрокуратура так і не розкрила імен тих, хто причетний до кривавих подій на Євромайдані. На сьогоднішній день, незважаючи на гучні заяви колишніх і нинішнього генпрокурорів, покарано лише декількох людей.

З тих пір частина регіоналів втекла, частина успішно залишилася працювати. У Тернополі - теж. Одного разу, йдучи коридорами "білого дому", зустрів яскраву представницю тогочасного злочинного режиму. Запитав: "Як же вона після цього всього може тут працювати?" У відповідь чую,що вона "здала" всю базу ригівських списків, тому її залишили. Ось такі реалії.

Безумовно,що серед членів партії регіонів були і професіонали, які волею-неволею опинилися в цих списках, але це дрібні працівники, які самі вступилися з насиджених місць. Але є й такі, які нажили за злочинного режиму чималі статки, за допомогою "франклінів"(стодоларових банкнот) перейшли в інші партії, які не мають своєї ідеології. Нею для у них служать зелені грошові знаки.

Горджусь, що серед теперішнього депутатського складу Тернопільської міської ради немає таких, які б на той час служили чи допомагали злочинному режимові. Навпаки, більшість з нас активно приймала у подіях Революції Гідності. В обласну ж раду кілька перевертнів таки "пролізло".

У ці трагічні дні для українського народу багато з цих вовків в овечій шкурі, які відправляли людей на антимайдан і висіли на стовбі ганьби, з великими корзинами квітів підуть до могил Героїв Небесної сотні і найгучніше кричатимуть "Слава Україні"! Заробивши "франкліни" на крові, вони і далі думають, що є "хазяєвами" на цій землі. Таких істот, окрім прокляття, нічого доброго не чекає, такі будуть стерті з української землі, в якій так багато крові українських героїв.

Святослав ПІВТОРАК, учасник Революції Гідності, депутат Тернопільської міської ради
Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.