Будівельник завищив вартість робіт на 67 тисяч гривень

09 Кві 2014 / 10:34 | Переглядів: 1567

Ремонт житлового фонду

Прокуратура відреагувала на факти неправомірного використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію дитячих закладів

Прокуратура Збаразького району надіслала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника будівельної організації, який підробив акти виконаних підрядних робіт з реконструкції дошкільного навчального закладу, завищивши їх вартість на 67 тисяч гривень.

Встановлено, що службові особи однієї із сільських рад Збаразького району погодили акти виконаних будівельною фірмою підрядних робіт з реконструкції місцевого дошкільного навчального закладу.

Прокуратура під час перевірки виявила, що підрядник вказав у документах завищену вартість будівельних робіт на 67 тис. грн.

З метою усунення виявленого порушення та притягнення до відповідальності посадових осіб сільської ради, які його допустили, прокурор району вніс місцевій раді документ прокурорського реагування.

Окрім того, надано правову оцінку незаконним діям підрядника. За фактом підроблення актів виконаних робіт розпочато кримінальне провадження та за результатами його розслідування обвинувальний акт стосовно керівника будівельної організації надіслано до суду.

Загалом, за наслідками прокурорських перевірок правомірності використання бюджетних коштів, асигнованих на реконструкцію дитячих установ, виявлено порушень на суму понад 600 тис. грн., з яких понад 100 тис. грн. -завищення вартості виконаних робіт. За цими фактами розпочато кримінальне провадження, внесено 4 подання, ініційовано відповідальність 6 службових осіб.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.