«Борці за волю не вживали алкоголю»

23 Вер 2013 / 08:20 | Переглядів: 2045

Сех Ірина

У багатьох із нас будь-який культурно-масовий захід асоціюється з продажем алкогольних напоїв. А в сусідньому з нашим краєм Бродівському районі, що на Львівщині, який свого часу входив до складу Тернопілля, у селах проводять патріотичні акції, в яких ведуть боротьбу з негативними явищами сьогодення. За підтримки випускниці Тернопільського національного педуніверситету, а нині народного депутата України Ірини Сех уселі Голубиця сусіднього з нашим краєм Бродівського району, що на Львівщині, відбувся фестиваль духовно-патріотичної пісні "Стежками героїв" Патріотичний захід у рамках цієї акції поєднали з антиалкогольною кампанією.

"Цей фестиваль у пам'ять про відомих і невідомих хлопців із наших українських міст та сіл, на славу нашим українським трударям,

тим, чиї натруджені руки працюють для слави держави", - наголосила увітальному слові народний депутат України Ірина Сех. Усі виступаючі на заході наголошували на тому, що борці за волю України не зловживали ані алкоголем, ані тютюнопалінням. А нині ці соціальні недуги заполонили міста і села, призводячи до деградації нації.

Емма МАЙКА

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.