Випускнику гімназії ім. І.Франка Сергій Надал вручив нагороду

05 Сер 2015 / 15:25 | Переглядів: 2214

Блащак

Срібному призеру Міжнародної олімпіади з біології Івану Блащуку очільник Тернополя вручив відзнаку міського голови. Змагалися за звання найкращих учні з 63-х країн світу.Ця олімпіада відбулася 12-19 липня у місті Орхус Королівства Данії.

Міський голова подякував батькам та вчителям за виховання хлопця. А юнаку побажав реалізувати себе як науковця та прославити Україну і Тернопіль на міжнародній науковій арені.

Іван Блащук розповів очільнику міста, що збирається далі навчатися у Київському національному університеті ім. Т.Шевченка за спеціальністю "біологія".

До слова, Іван Блащук є випускником 2015 року Тернопільської гімназії ім. І.Франка. Під час навчання неодноразово був переможцем міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад, а також отримував стипендію Президента України.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.