VIII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

21 Бер 2017 / 08:28 | Переглядів: 964

Сучасні заклади освіти – 2017

15-18 березня 2017 року в київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі - VIII Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2017" та IV Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "WorldEdu- 2017".

Організатор: Компанія "Виставковий Світ" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю. "Сучасні заклади освіти - 2017" за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної програми з найважливіших та найактуальніших питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговим та широкомасштабним професійним освітянським заходом.

Міжнародна виставка представила широкій громадськості, педагогам, науковцям, молоді, органам державної вдали та управління новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї та технології в сфері освіти;ефективні шляхи інтеграції української освіти та науки в європейський і світовий простір; досвід розширення міжнародної співпраці, участі в спільних наукових і освітніх програмах, проектах; здобутки в підвищенні якості навчального та виховного процесів; досягнення в реалізації законів про освіту та науку; сучасні засоби навчання, обладнання та рішення, програми та системи дистанційного навчання для впровадження в освітню практику.

Європейський вектор освіти міста Тернополя у VIII-й Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2017" вже втретє успішно презентувало управління освіти і науки Тернопільської міської ради і Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу.

Численні відвідувачі Міжнародної виставки відзначали змістовність, інноваційність та сучасність виставкового матеріалу освітян м.Тернополя. Основні орієнтири розвитку освіти міста та досягнення освітян представлено в інформаційному каталозі №03 "Освіта Тернополя", який високо оцінив Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Родзинкою освітянського дійства стала участь у виставці студентів Галицького коледжу імені В'ячеслава Чорновола, які демонстрували колекції одягу молодих дизайнерів закладу "Гетьманівна" і "Мольфарка". Учасники виставки відзначили креативний підхід, європейський рівень творчого мислення та високий професіоналізм реалізації дизайнерських рішень авторів колекції. Довершена краса костюмів і моделей, вишукані зачіски, досконалий макіяж, продумані до деталей аксесуари не залишали байдужими нікого: усі виявляли бажання зробити фото на пам'ять з неперевершеними "мольфарками" і "гетьманівнами" з Тернополя!

У тематичних номінаціях освітяни Тернополя були відзначені наступними нагородами:

- золотими медалями:

1)Тернопільський дошкільний навчальний заклад №6;

2)ТНВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 ім. І. Блажкевич";

3)Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу.

-бронзовими медалями:

1)Тернопільський дошкільний навчальний заклад №37;

2)Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка;

3)Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Окрім згаданих нагород, Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія "Виставковий світ" нагородили управління освіти і науки Тернопільської міської ради, Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу та 25 навчальних закладів м. Тернополя дипломами за активну участь у створенні сучасної якісної національної освіти.

Почесною грамотоюМіністерства освіти і науки України, Національної Академії педагогічних наук України за плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти нагороджені начальник управління освіти і науки Похиляк Ольга Петрівна та директор Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Литвинюк Галина Іванівна.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.