У Тернополі обрали нового президента учнівського парламенту

16 Тра 2018 / 19:04 | Переглядів: 7874

Олеся Півторак

На фото: Президент учнівського парламенту Тернополя Олеся Півторак

В актовій залі управління освіти та науки Тернопільської міської ради відбулася звітно-виборча конференція учнівського парламенту, на якій обирали нового президента. До його складу входять найактивніші представники усіх шкіл міста. Кожен з кандидатів на посаду намагався максимально доступно продемонструвати свої лідерські якості, інтелектуальні здібності та самопрезентувати себе. Завдячуючи харизмі, креативності та яскраво вираженим лідерським якостям в результаті таємного голосуваня понад 90 % голосів парламентарів набрала учениця тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Олеся Півторак.

Тернопільський міський учнівський парламент 2018-2019

На фото: Новообраний склад учнівського парламенту Тернополя

Троє представників учнівського парламенту увійдуть до складу Молодіжної тернопільської міської ради.

У найближчих планах новообраного президента зустрічі з міським головою міста Сергієм Надалом та головою ОДА Степаном Барною, де будуть підняття питання , які найбільше хвилюють учнівську молодь міста.Також буде налагоджуватися співпраця з вищими навчальними закладами обласного центру, традиційна допомога українській армії,благодійні акції спрямовані на підтримку будинку престарілих та будинку маляти.

До слова, новообраний учнівський президент нашого міста Олеся Півторак належить до відомої тернопільської родини. Її батько - Святослав Півторак був одним із лідерів Революції Гідності в нашому краї, а нині є головою депутатської фракції Радикальної партії у міськраді. Мати Олесі - Лілія Півторак - відомий педагог, визнавалася вчителем року в області з історії.

Святослав Півторак з дружиною і молодшою донькою

На фото: Лілія, Святослав і Уляна ПівторакиДідусь - Роман Євстахович - відомий громадський і культурний діяч, талановитий освітянський менеджер, перший у нашому краї, хто відкрито виступив проти антинародного режиму Януковича і був репресований його прислужниками. Рідний дядько Олесі - Олександр Півторак одним із перших на Тернопіллі добровільно пішов захищати Україну від російських окупантів і сепаратистів в зону АТО, а нині вж еє професійним захисником Вітчизни.

Роман Півторак 2


На фото: Роман Євстахович Півторак із синами Олександром і Святославом


Тож, в Олесі є гідний приклад для наслідування у своїх рідних таких якостей, як: патріотизму, професіоналізму , менеджменту і порядності. Нехай їй щастить в учнівському самоврядуванні!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.