У Тернополі на вул. Юності відкриють новий дитячий садок

10 Гру 2015 / 09:40 | Переглядів: 1134

98ну0г9уш-0=у-=щу

У дитячому садку на вул. Юності тривають ремонтні роботи. Міський голова Сергій Надал розповідає, що після відкриття цей садочок зможуть відвідувати близько 180 дітей. Проте наразі тут ще тривають ремонти, оскільки потрібно переобладнати практично усі приміщення для потреб дітей.

"Міська рада виділила усі необхідні кошти для проведення ремонтних робіт. Проте, коли будівельники приступили до ремонтів, виявилося, що потрібно повністю переобладнати приміщення, щоб вони відповідали усім нормам, санвузли, систему опалення і провести багато інших робіт. На жаль, будівельники не встигнуть завершити усі роботи до кінця року, - каже очільник Тернополя. - Але вже наступного року діти зможуть відвідувати цей садок".

На початку року у черзі у дитячі садки було понад 500 дітей. Завдяки відкриттю чотирьох груп у діючих дитячих садках № 1, 7, 17, 28 та відкриттю дитсадка №4 частково проблему із влаштуванням дітей у дитсадки вдалося вирішити. Планується до кінця року відкрити ще п'ять додаткових груп у діючих дитсадках.

"Коли відкриємо усі ці групи та дитсадок на вул. Юності, то зможемо забезпечити місяцями у дитячих садках практично усіх дітей, які сьогодні перебувають у електронній черзі. Оскільки дітей народжується у місті все більше, то будемо створювати додаткові групи та відкривати нові дитсадки надалі", - додає Сергій Надал.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.